אישה שמה ירקות על קרש חיתוך.

בריאות בדרך משלך

התוכנית שתסייע לך להשיג בריאות טובה וירידה במשקל

בלי לבזבז את הזמן שלך על דיאטות שלא עובדות

"הכל נעשה בצורה מתונה ורגישה, טלי ידעה מתי לעצור ואיך להמשיך, כמו ריקוד שהיא מובילה ואני מתמסרת"

ליאת

האני מאמין שלי

עשרת הדיברות שלי לחיים בריאים ומאוזנים

 • אישה יושבת על מזרן יוגה.

  גוף בריא זה גוף מאוזן הורמונלית

  בלי איזון הגוף והמוח יעשו הכל כדי לחבל במאמצים שלנו. כשהגוף מאוזן התהליכים בגוף עובדים כמו שצריך. החשקים יורדים, הרעב הוא אמיתי, הנפש רגועה.
 • אישה יושבת על ספה לבנה עם כוס קפה.

  כל אשה היא עולם ומלואו

  שונה מחברתה. מה שמתאים לאחת לא בהכרח מתאים לאחרת. לכן אין תזונה שמתאימה לכולן, אין ספורט שמתאים לכולן ובטח אין תפריט שמתאים לכולן.
 • אישה שוכבת על הרצפה עם זרועותיה למעלה.

  הגוף יודע לרפא את עצמו אם רק ניתן לו

  כמעט כל המחלות נובעות מאורח החיים המודרני. אנחנו מפריעים לגוף לעשות את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב. ברגע שנחזיר לו את האוכל שהוא יודע לעכל, ברגע שניתן לו את שעות השינה להן הוא זקוק, את הפעילות הגופנית שהוא דורש וברגע שנדע איך לדבר איתו בשפה שהוא אוהב – הוא יחזיר לנו אהבה.
 • אישה לבושה בשמלה לבנה.

  חשיבה חיובית ואמפתיה כמפתח להצלחה

  לחשיבה שלנו יש קשר ישיר להצלחה שלנו. הגישה שלי לחיים חיובית, אני אמפתית וסלחנית כלפי עצמי ואני יודעת להכיר תודה ולחגוג את ההצלחות הקטנות והגדולות שלי בדרך. ככה אני חיה את חיי וככה אני גם מדרבנת את המטופלות שלי לחיות.
 • אישה עם שיער מתולתל שותה מקשית.

  אי אפשר להסתמך על מוטיבציה

  מוטיבציה באה אבל גם נעלמת אחרי זמן מה. הרגל נשאר. כל מה שאנחנו עושים במהלך היום בנוי על הרגלים. מצחצוח השיניים בבוקר, הנסיעה בדרך המוכרת לעבודה ואפילו הערוץ שאנחנו בוחרים בטלוויזיה. אנחנו פועלים, מחליטים ואפילו חושבים בצורה אוטומטית רוב שעות היום. כי ככה אנחנו רגילים. לכן כל דבר שנרצה להכניס לחיינו באופן קבוע, כמו הרגלי תזונה, שינה או ספורט – חייב להשתרש דרך הרגל.
 • אישה חובשת מסיכה.

  אין קסמים ואין הוקוס פוקוס

  דיאטות מהירות נועדו להיכשל. הגוף לא ישרוד לאורך זמן אם נגביל אותו בקלוריות או נמלא אותו בחומרים כימיים שמבטיחים ניסים. תהליך אמיתי שבאמת עובד וגם מחזיק לאורך זמן – הוא תהליך איטי, תהליך שמבוסס על תהליכים ביולוגים וכימיים בגוף שלנו בכל התחומים שנוגעים בבריאות שלנו. תזונה, שינה, תנועה, סטרס, ניהול זמן ודרכי חשיבה.
 • אישה מסתכלת על מחשב נייד.

  אני מאמינה שידע זה כוח

  כשאנחנו מבינות את ה-למה, יותר קל לנו לפעול ולהתמיד. כשפעולה תלושה ואנחנו לא מבינות למה כדאי לנו לעשות אותה – אנחנו מהר מאוד נשאיר אותה מאחור.. אבל כשברור לנו מה קורה בגוף, מה התועלת שנקבל או מה עלול לקרות אם נבחר לא לעשות – הבחירה קלה יותר.
 • אישה יושבת ליד שולחן עם מחשב נייד ושעון מעורר.

  אי אפשר לחיות חיים בריאים בלי תכנון וניהול זמן

  חיים בריאים דורשים תכנון וניהול זמן. בלעדיהם נמצא את עצמנו בלי האוכל שמתאים לנו, בלי זמן לספורט, לתחביבים, למנוחה. אם נדע לתכנן נכון – נמצא זמן להכל!
 • אישה עם שיער מתולתל מחזיקה משקפיים בפיה.

  כל אחת יכולה לשפר את הבריאות ולקבל את הגוף שלה בחזרה!

  גם את! את צריכה רק לרצות, להיות מחויבת לתהליך, להבין מה עומד מאחורי התוכנית וללכת איתי יד ביד לעבר המטרה שלך.
 • אישה יושבת על ספה לבנה.

  העולם צריך את האור שלי ואני לא מפחדת לזרוח!

  כשמצאתי את האור שלי, את התשוקה האמתית שלי, את הדבר הזה שבו אני הכי טובה – עזבתי הכל ובחרתי להתמקצע וללמוד כדי למצוא את הפתרון האחד שבאמת עובד. הייעוד שלי בחיים זה לעזור לכמה שיותר נשים לעבור לאורח חיים בריא, כדי שגם הן יקבלו בחזרה את האנרגיות של פעם, את השמחה ואת החיים שמגיעים להן! בדיוק כמו שאני קיבלתי!

מי אני?

שמי טלי פינקלשטיין

ואני מטפלת ברפואה תזונתית.

אני עוזרת לנשים שסובלות מהשמנת יתר וממחלות שונות להירפא מהשורש, והכל על ידי תזונה ואורח חיים בריא.

אני מאמינה שריפוי אמיתי לכל החיים הוא תהליך שדורש שינוי מחשבתי, הרגלים חדשים וידע. לכן הטיפול כולל ליווי ותמיכה, הסברים ולמידה, וזאת על מנת שהמטופלת תבין מה עומד מאחורי כל פעולה או שינוי שנעשה.

מטרת העל היא לאפשר למטופלת לרפא את עצמה מבפנים, בשאיפה שלא תזדקק עוד לתרופות שמטפלות בסימפטומים, להגיע למשקל תקין מבלי להרגיש שהיא כבולה ל"דיאטה", תוך כדי למידה וצמיחה אישית לחיים מאושרים, בריאים ומאוזנים.

חשוב לי להדגיש שמי שמגיעה אליי לטיפול יודעת שהיא מתחילה דרך חדשה לכל החיים. אין כאן קסמים, אלא הבנה של המדע, של הגוף, של המזון וההבנה הזו רק תלך ותעמיק ככל שנתקדם. כל מטופלת מקבלת את התוכנית שמתאימה לה אישית על פי אורח חייה ועל פי העדפותיה. התוכנית מתגמשת ומשתנה בהתאם לאורח החיים של המטופלת, עד שמגיעים לתוכנית שמתאימה לה בדיוק. כל זה בשילוב כלים להטמעת הרגלים חדשים וכלים מעולם האימון לניהול זמן ולאושר.

אישה יושבת על ספה לבנה אוחזת בכוס קפה.

לקוחות מספרות

על התוכנית שבעזרתה הן שיפרו את הבריאות שלהן וירדו במשקל לתמיד

 • הבריאות שלי בהחלט נראית אחרת

  הגעתי אלייך בהרגשה שהאוכל שולט בי ולא אני שולטת בו. הייתי עייפה מאוד ורעבה לעיתים קרובות. הליווי שלך היה מאיר עיניים ומשנה חיים. במיוחד מפני שאף פעם לא הרגשתי שאנחנו ב"דיאטה". היום אני כבר לא עייפה ורעבה כמו פעם, ואני משקיעה יותר מחשבה בתזונה וגם בפעילות גופנית, שינה וניהול סטרס.
 • ניסיתי לבד אבל זה לא עבד

  המפגשים וההמלצות היו מאוד אופרטיביים ומותאמים אליי, לפי צרכיי. הייתי צריכה סדר: מה לאכול? כמה? ומתי? הכללים היו מאוד ברורים ופשוטים. הכל נעשה בצורה מתונה ורגישה. וכשהאיזון הגיע האכילה הפכה ללא דחפים! כמה חיכיתי לזה! התוצאות גם לא איחרו להגיע. מדדי בדיקות הדם השתפרו ולקינוח עודפי המשקל החלו להיעלם.
 • בזכות המקצועיות וההנגשה

  לתהליך עם טלי הגעתי סקפטית, אבל מהר מאד הרגשתי שאני מתמסרת לתהליך והרבה מזה בזכות המקצועיות וההנגשה שטלי מביאה. החומר התאורטי מועבר בצורה מאד מובנת ומשכנעת, הטיפים והעצות מאד מועילים, המתכונים רבים ומגוונים והכל בנעימות ובמקצועיות. מהתהליך הזה אני לוקחת הרגלים חדשים ומיטיבים שישארו כבר חלק ממני לכל חיי.

ויש לי גם מתנה בשבילך!

רוצה לסיים עם הנשנושים ולעבור לאכילה מסודרת תוך 14 יום?

לחיצה על הכפתור מטה והמדריך מיד שלך...